09/03/2026
Dziękuję, dziękuję, dziękuję....
Nie wiedziałam, że w Mieście jest tylu Panów!!!!
2 dni pracowałyśmy na pełnych obrotach,ale dla nikogo kwiatow nie zabrakło.
Niektórzy się śmieją, że kwiaciarnia jest z gumy,bo ile nie przywiozę kwiatów,wszystko się mieści, jakimś dziwnym sposobem...
Jeszcze raz dziękuję, że jak co roku ,odwiedziliście mój mały ,kwiatowy świat. 😍😍😍😍