30/04/2026
🌸🌸🌸🌸
Majówka tuż-tuż, dlatego dajemy znać: w dniach 1–2 maja kwiaciarnia będzie nieczynna.
Zapraszamy jeszcze przed przerwą – 30 kwietnia pracujemy do godziny 16:00.🌷Wracamy do Was z nową energią już 5 maja 💐.
Życzymy Wam pięknego, spokojnego wypoczynku i dużo słońca!
Do zobaczenia po majówce!
Ekipa Kwiaciarnia Ewa Giemza 🌸