26/01/2026
Podziękowania dla uczestników XIV Zimowego Zlotu w Malechowie
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym zlocie. Wasza obecność, energia i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie miało wyjątkowy charakter i na długo pozostanie w naszej pamięci. Czas spędzony razem z Wami w zimowej scenerii Fortu Marian jest dla Nas organizatorów czymś wyjątkowym, pozostanie wspomnieniem, które stanie się historią tego miejsca.
Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które wsparły organizację zlotu swoją pomocą finansową, tym samym dziękujemy: Marlenie Iwanowicz, Magdalenie i Michałowi Domagalskim, Sebastioanowi Łuza, Sebastianowi i Ani Gajewskim. Każdy gest wsparcia miał ogromne znaczenie i realnie przyczynił się do sukcesu całego przedsięwzięcia.
Nie możemy zapomnieć o sponsorach nagród w konkursie strzeleckim „O Puchar Mariana”, a byli nimi: Stanisław Mazurek i Jarek Kuc.
Dziękujemy również Kazikowi i Dawidowi za pomoc przy uruchamianiu ciężkiego sprzętu przy kilkustopniowym mrozie.
Na tegorocznym zimowym zlocie odegrana została scena poświęcenia pojazdu przez biskupa, i tutaj podziękowania dla: Zbyszka, który wcielił się w rolę biskupa, oraz podziekowania dla Krzyśka i Łukasza, którzy odegrali rolę ministrantów. Wielkie dzięki chłopaki za aktorski popis.
Dziękujemy również Arturowi Kucharczykowi, który dostarczył sprzęt nagłośnieniowy i był DJ-em na wieczornym Military Party.
Wasze zaangażowanie jest dowodem na to, że wspólnie możemy tworzyć wydarzenia na wysokim poziomie. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zlotowiczom i naszym BYKOM – do zobaczenia na kolejnych zlotach!