29/11/2014
W związku z dużym nawałem pracy proszę o wyrozumiałość i przepraszam najmocniej że nie udało mi się dodać zdjęć stroików w dniu wczorajszym, postaram się dodać je jak najszybciej, najlepiej jutro. W grudniu zapraszamy do naszej kwiaciarni po różnego rodzaju ozdoby świąteczne, stroiki adwentowe, można także składać zamówienia na stroiki świąteczne na stół wigilijny, na stół świąteczny oraz zewnętrzne, które można powiesić na drzwiach wejściowych do domu. Zamówienia można składać tak jak pisałam wcześniej na maila: [email protected], pisząc wiadomość tutaj na facebooku, pod numerem tel 500-305-089, oraz w kwiaciarni, zapraszamy serdecznie i prosimy o udostępnianie.