31/05/2026
Rok temu, 31 maja, w Altanie na Wesoło odbyła się pierwsza impreza🤍
Co ciekawe, była to moja własna impreza - oficjalne otwarcie Altany dla najbliższych mi dziewczyn🤍 Nie przypuszczałam wtedy, że rok później to miejsce będzie miało za sobą tyle pięknych imprez i wyjątkowych chwil
Przez ten rok Altanę odwiedziło mnóstwo wspaniałych osób, które stworzyły tutaj niezapomniane wspomnienia i zostawiły cząstkę swojej historii✨
Altana była moim ogromnym marzeniem. Marzeniem o tym, by móc połączyć bycie mamą na pełen etat z pracą, tworzeniem dekoracji i organizacją przyjęć, które od zawsze sprawiają mi ogromną radość. Dziś z wdzięcznością mogę powiedzieć, że udało mi się to marzenie spełnić🤍
Przez ten rok zmieniło się naprawdę wiele. Nie tylko w samej Altanie, ale też we mnie. Cieszę się, że odważyłam się pokazywać Wam to miejsce od kuchni i być tutaj bardziej aktywna. Choć dopiero od niedawna nagrywam dla Was filmiki, już teraz sprawia mi to ogromną frajdę. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej i że z czasem będę mogła pokazywać Wam jeszcze więcej tego, co dzieje się w Altanie🤍
Jestem ogromnie wdzięczna za każdy miły komentarz, każde polecenie i każdą osobę, która wybrała właśnie to miejsce na swoje ważne chwile☺️
To był wyjątkowy pierwszy rok. Dziękuję, że tworzycie tę historię razem ze mną🤍
A ja nie mogę się doczekać tego, co przyniosą kolejne lata✨
Dziękuję, że jesteście🤍🌿