20/03/2023
Uznałam że należy Wam się moi drodzy słowo wyjaśnienia. Kwiaciarnia Magia Kwiatów kończy działalność z dniem 31.03. w tej chwili mamy przeceny całego asortymentu więc serdecznie zapraszam.
W telegraficznym skrócie koszty mnie przerosły, nie będę tu wdawać się w szczegóły kto prowadzi działalność ten mniej więcej wie 😉 Mimo tego że nigdy nie miałam wygórowanych wymagań co do tej kwiaciarenki to i to nie pomogło 😁
Powiem Wam coś innego, o wiele ważniejszego - mój kramik z kwiatuszkami był dla mnie radością, szczęściem, miejscem gdzie się spełniałam i każdego dnia sprawdzałam...i wiecie, mogę z dumą powiedzieć DAŁAM RADĘ! Budowanie marki i rozpoznawalności trwało lata i przyniosło mi wiele satysfakcji, wiadomo roboty kupę ale pamiętam bardziej dobre rzeczy 👍 mimo początkowych trudności, wyrzeczeń i braku wiedzy udało mi się stworzyć rozpoznawalne i unikalne miejsce na smutnym Żywieckim Zabłociu. MAGIA KWIATÓW to moje dziecko i prawdziwe spełnienie marzeń, od podstaw uczyłam się fachu o którym nie wiedziałam nic, a teraz serce mi pęka gdy czytam opinie na FB i google maps, ale nie pęka ze smutku ,ale z dumy co udało nam się stworzyć ❤️
Poznałam wielu cudownych ludzi, nauczyłam się wielu rzeczy teraz poprostu odpuszczam😁 mimo że już od jakiegoś czasu jestem na emeryturze dopiero teraz odpocznę hmmmmm tzn. spróbuję 🤣 tak z dnia na dzień się człowiek nie przestawi pewnie.
Dziękuję że byliście ze mną, że przechodząc pojawiał się u Was na twarzach uśmiech - dawałam ludziom RADOŚĆ czy to nie wspaniałe? ❤️
Magia kwiatów to miliony wspomnień,miła atmosfera, śmiech do rozpuku, hektolitry kaw wypitych przy stoliczku na zewnątrz wśród kwiatów, zadowolone miny klientów i co też ważne zadowolone bzyczenie pszczółek w sadzonkach....o matko, takich szczegolikow i małych radości nikt mi nie zabierze. Wszystko to w całości sprawia że czuje się spełniona i silna 💪 Jeśli chcecie wpaść to się pospieszcie, zamykam z dnia na dzień, nie chciałam wyolbrzymiać tego faktu. Jeśli chcecie wpaść się pożegnać, będzie mi bardzo milo, proszę tylko nie róbcie mi przykrości i zróbcie to z uśmiechem na buźce 😁 świat się nie kończy, zaczyna się poprostu nowy cudny etap, z wieloma z Was przecież pozostanę w kontakcie - tak łatwo się mnie nie pozbędziecie 🤣
Dotrwaliscie do tego momentu? Za to też dziękuję 🤣 Pozdrawiam Was wszystkich i ściskam.
Gosia Dudek
Wandzia też Was ściska i podkreśla że obie damy sobie radę, nie martwcie się 😉
Takich 3 jak nas 2 nie ma ani 1😁😁😁
Magia Kwiatow może i zniknie ale wspomnienia pozostaną i myślę że będą one fajne jak i my ❤️😁
Skromność jest przereklamowana, my jesteśmy dumne z tego co osiagnełysmy w ciągu tych cudnych 8 lat.