02/06/2026
We wtorek 2 czerwca na Sali widowiskowej Klubu 1dlot odbył się spektakl teatralny w wykonaniu dzieci z teatru "Vitalis", działającego w Klubie pt. "Smutne zabawki czyli przedszkole przyszłości", wyreżyserowany i przygotowany przez Instruktora Klubu - Panią Małgosię Mazur wg jej scenariusza i pomysłu. Na scenie wystąpiły "aktorki"- uczennice Szkół Podstawowych: Gabrysia Bień, Zuzia Filipiak, Lidzia Mosińska i Maja Przesławska, wcielając się w zapomniane zabawki - zwierzątka ze starego przedszkola. Spektakl obejrzały dzieci z okolicznych Przedszkoli. Dziękujemy, że z nami byliście. Szczególne podziękowania dla Pani Małgosi Mazur, ponieważ nie tylko przygotowała spektakl ale również w nim zagrała. Było kolorowo i wzruszająco.