31/12/2019
Drodzy Klienci. Dzisiejszy dzień był ostatnim dniem działalności naszej kwiaciarni. Bardzo dziękujemy, że przez ponad 36 lat byliście Państwo z nami. Dziękujemy za ogromne zaufanie jakim nas Państwo obdarzaliście. Za to, że mogliśmy uczestniczyć w Państwa życiu, w chwilach radosnych ale też tych smutnych. Państwa zamówienia, nieraz te nietypowe były dla nas ogromnym wyzwaniem ale też i wielką przyjemnością. Wszystkie osoby, którym nie przyjełyśmy rezerwacji na zbliżający się rok bardzo przepraszamy, ale już teraz znacie Państwo przyczynę. Na nadchodzący Nowy Rok życzymy Państwu zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.