21/05/2026
Ah ten Maj, można by westchnąć ale ręce mamy pełne roboty i nie ma kiedy wzdychać 😂
Każdego dnia mam takie poczucie, że mamy za duże tyły i w ogóle nic nie jest zrobionego a z drugiej strony widzę, kwiaty, które rosną. Są co raz większe i jestem wdzięczna sobie i Markowi za to, że je wysialiśmy, posadziliśmy, zadbaliśmy.
Już teraz z naszymi jaskrami można zamawiać bukiety na Dzień Mamy ale z tygodnia na tydzień będziemy się rozkręcać ♥️