15/03/2020
Miało być podziękowanie dla Lekarzy, Pielęgniarek i WSZYSTKICH którzy w tym trudnym czasie narażają swoje zdrowie żeby nam pomóc i zwalczyć epidemię. Wyszedłem na balkon o godz 17, wraz z moją żoną i córką, rozejrzałem się dookoła i ... cisza.
Tłumaczę sobie, że z z mojej perspektywy tylko tak to wyglądało.
Kochani! Wesprzyjmy wszystkich którzy walczą o nasze zdrowie. ZAWIEŚMY FLAGI DLA SŁUŻB MEDYCZNYCH NA BALKONACH, SAMOCHODACH I WSZĘDZIE TAM GDZIE TO JEST MOŻLIWE. Osoby od których zależy nasze zdrowie i życie niech wiedzą że jesteśmy z Nimi.
Biało-Czerwona dla Służb Medycznych. JESTEŚMY Z WAMI!!!
*JEŻELI JESTEŚ ZA, UDOSTĘPNIJ