05/06/2026
Wczoraj mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystościach Bożego Ciała w Tarnogórze. Przygotowaliśmy również ołtarz w bramie naszej posesji, włączając się w piękną, wieloletnią tradycję miejscowości.
Dziękujemy za możliwość wspólnego przeżywania tego wyjątkowego święta podczas Mszy Świętej i procesji. Cieszymy się, że możemy być częścią lokalnej wspólnoty oraz podtrzymywać tradycje.
Kwiaty zdobiące nasz ołtarz zostały przekazane do kościoła, aby przez kolejne dni upiększały przestrzeń modlitwy i służyły całej parafii.
Z radością będziemy kontynuować tę tradycję również w przyszłości.
Dziękujemy!☺️