Kwiaciarnia i Pracownia Florystyczna "po schodkach"

Kwiaciarnia i Pracownia Florystyczna "po schodkach" Kwiaciarnia i Pracownia Florystyczna "po schodkach" to miejsce stworzone z potrzeby serca, pełne pa Jachimeckiego 1 (przy skyżowaniu z ul. Tyniecką, 1.

Mamy zaszczyt serdecznie Państwa zaprosić do Kwiaciarni i Pracowni Florystycznej "po schodkach". Oferujemy:
-bukiety okolicznościowe,
-wiązanki,
-wieńce,
-kwiaty doniczkowe,
-florystykę ślubną,
-florystykę pogrzebową,
-opiekę nad grobami,
-catering kwiatowy do hoteli i restauracji,
-stroiki świąteczne,
-dekoracje wnętrz,
-dekoracje kościołów,
-florystyczne aranżacje wnętrz,
-pakowanie prezentów,
-

przesyłki kwiatowe. Zapraszamy Państwa do naszego nowego lokalu otwartego przy ul. piętro "po schodkach", nad Lewiatanem). Możliwy również kontakt telefoniczny:
(12) 307 11 66

lub mailowy:
[email protected] . Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Zapraszamy do współpracy! Zespół kwiaciarni i pracowni florystycznej "po schodkach"

*Zdjęcia publikowane na stronie są własnością Dominiki Okrutniak (chyba, iż ich opis stanowi inaczej). Wszelkiego rodzaju kopiowanie i wykorzystywanie bez wiedzy autora-Zabronione

08/02/2016

JUŻ W TĄ NIEDZIELĘ WALENTYNKI- JESTEŚMY CZYNNI 14 LUTEGO OD 09:00 D0 16:00 !!!

Bo kto powiedział, że kwiaty idą w parze tylko z kwiatami?:)Pozdrawiamy, zapraszamy!:)
26/11/2015

Bo kto powiedział, że kwiaty idą w parze tylko z kwiatami?:)
Pozdrawiamy, zapraszamy!:)

UWAGA!W DNIU DZISIEJSZYM KWIACIARNIA I PRACOWNIA FLORYSTYCZNA CZYNNA W GODZINACH 9-14. SERDECZNIE PRZEPRASZAMY!Tych, któ...
25/11/2015

UWAGA!

W DNIU DZISIEJSZYM KWIACIARNIA I PRACOWNIA FLORYSTYCZNA CZYNNA W GODZINACH 9-14. SERDECZNIE PRZEPRASZAMY!

Tych, którzy nie zdążą odwiedzić nas dziś do godziny 14 zapraszamy już jutro, bez zmian, od godziny 9 do 19:)

W sprawie zamówień, zapytań lub kwiatowej przesyłki zachęcamy do kontaktu telefonicznego : 602-637-728, e-mailowego: [email protected] lub osobistego (informacja w Biurze Ubezpieczeń Kingslay, lokal obok).

Przepraszamy i do zobaczenia!:)

powiew lata
wykonanie:Dominika

po więcej inspiracji- zapraszamy "po schodkach":)
19/11/2015

po więcej inspiracji- zapraszamy "po schodkach":)

...od serca dla serca:)
19/11/2015

...od serca dla serca:)

Pogoda zdecydowanie nam nie sprzyja jeśli chodzi o spacery...chyba że w kaloszach i pod parasolem:) W sumie...to czemu b...
19/11/2015

Pogoda zdecydowanie nam nie sprzyja jeśli chodzi o spacery...chyba że w kaloszach i pod parasolem:) W sumie...to czemu by nie??

Jednak nawet dla wielbicieli suchych, domowych pieleszy mamy rozwiązanie- Kwiatowa Przesyłka:) Chcecie złożyć komuś życzenia? Imieninowe? Urodzinowe? Gratulacyjne? A może po prostu...chcecie sprawić komuś radość, dać odrobinę przyjemności:) To rozwiązanie idealne dla Was!

Dostarczamy kwiaty na terenie całej Polski, Świata, nawet w 2 godziny!:)

Zamówienia można składać osobiście, w naszej pracowni przy ul. Jachimeckiego 1, telefonicznie (12)307-11-66, lub poprzez formularz na naszej stronie internetowej: http://kwiaciarniaposchodkach.pl/poczta-kwiatowa.html

Serdecznie zapraszamy!:)

A imieniny obchodzą
wczoraj:Karolina, Roman
dziś:Seweryn, Elżbieta
jutro:Anatol, Rafał

Dzień Dobry w poniedziałek!
16/11/2015

Dzień Dobry w poniedziałek!

zdjęcie:Dominika Okrutniak
wykonanie:Mariola

A pogoda za oknem niezmiennie nas rozpieszcza:) I choć dzisiejszy dzień na ul. Tynieckiej już nieco chłodniejszy niż pop...
13/11/2015

A pogoda za oknem niezmiennie nas rozpieszcza:) I choć dzisiejszy dzień na ul. Tynieckiej już nieco chłodniejszy niż poprzednie, jednak słońca zdecydowanie u nas pod dostatkiem:)

Na chwilę zmieniamy klimat...żeby Wam pokazać jak wspaniałe cuda można zrobić z tego, co otacza nas na co dzień:) My spacer po okolicznych łąkach mamy już za sobą- a Wy?:) Zapraszamy na spacer "po schodkach"!

A po wizycie w naszej pracowni zachęcamy do świętowania imienin:)
Dziś:Mikołaj, Stanisław
w sobotę:Agata, Judyta
w niedzielę:Albert, Artur

zdjęcie:Dominika Okrutniak
wykonanie:Dominika i Mariola

Tydzień zdecydowanie szybciej ucieka kiedy w samym jego środku mamy dzień wolnego, prawda?:) My wczoraj świętowaliśmy i ...
12/11/2015

Tydzień zdecydowanie szybciej ucieka kiedy w samym jego środku mamy dzień wolnego, prawda?:)

My wczoraj świętowaliśmy i odpoczywaliśmy a Wy? Jak spędziliście wczorajszy dzień?

Listopad nadal trwa...więc u nas wciąż całe mnóstwo gotowych prac, inspiracji i zniczy do przyozdabiania grobów. Tym bardziej po wczorajszym święcie- zachęcamy Wszystkich do odwiedzania na cmentarzach nie tylko naszych bliskich ale i tych zapomnianych.

Kwiaciarnia czynna bez zmian, dziś i jutro od 9 do 19, w sobotę od 9 do 16. Aktualnie trwa u nas WYPRZEDAŻ (- 50%!) chryzantem różnych kształtów i kolorów- ZAPRASZAMY!:)

zdjęcie:Dominika Okrutniak
wykonanie:Mariola

Dzień Wyprzedaży! Wszystkie chryzantemy cięte -50% ! Zapraszamy więc "po schodkach" w szczególności tych, którzy w trwaj...
07/11/2015

Dzień Wyprzedaży!

Wszystkie chryzantemy cięte -50% ! Zapraszamy więc "po schodkach" w szczególności tych, którzy w trwający już weekend planują odwiedziny grobów:)

Kwiaciarnia i pracownia czynna jest dziś bez zmian, do godziny 16, Zapraszamy!

Za oknami, na ulicach miast, w parkach i alejkach- piękna Polska Złota Jesień:)Listopad to czas nie tylko kolorowych liś...
04/11/2015

Za oknami, na ulicach miast, w parkach i alejkach- piękna Polska Złota Jesień:)

Listopad to czas nie tylko kolorowych liści, pięknych dni i mroźnych nocy, to przede wszystkim czas spotkań z rodziną i odwiedzania grobów naszych bliskich. Spacerując alejkami cmentarzy warto przystanąć również przy tych miejscach, o które nikt już nie dba.

Piękne gotowe kompozycje, zamówienia specjalne, znicze- to wszystko, jeszcze bez Bożonarodzeniowych ozdób i przepychu, czekają na Was "po schodkach" jeszcze do końca listopada.Zapraszamy!

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!
od poniedziałku do piątku od 9 do 19,
w soboty od 9 do 16,
pod numerem telefonu (12) 307-11-66,
oraz adresem mailowym [email protected]

http://kwiaciarniaposchodkach.pl/aktualnosci-i-promocje.html

Dzień dobry, piękny i słoneczny:)Zapowiada nam się piękna pogoda na weekendowe święto- spacery i spotkania rodzinne.Tych...
27/10/2015

Dzień dobry, piękny i słoneczny:)

Zapowiada nam się piękna pogoda na weekendowe święto- spacery i spotkania rodzinne.

Tych, którzy jeszcze się nie zaopatrzyli- zapraszamy Serdecznie " po schodkach" po kwity doniczkowe i kompozycje nagrobne.

Uwaga! W sprzedaży mamy również ZNICZE!

Zachęcamy również do składania zamówień:
tel. (12)307-11-66
lub osobiście przy ul. Jachimeckiego 1.

Miłego dnia!

Adres

Ulica Jachimeckiego 1
Kraków
30-381

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 19:00
Wtorek 09:00 - 19:00
Środa 09:00 - 19:00
Czwartek 09:00 - 19:00
Piątek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 16:00

Telefon

(12) 307 11 66

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kwiaciarnia i Pracownia Florystyczna "po schodkach" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kwiaciarnia i Pracownia Florystyczna "po schodkach":

Udostępnij

Kategoria