Spółdzielnia Socjalna Równość z siedzibą w Krakowie to firma cateringowa działająca nieprzerwanie od 2014 roku. Jesteśmy podmiotem, który łączy w sobie cechy przedsiębiorstwa oraz organizacji pozarządowej. Nie jesteśmy nastawieni na zysk, ale na korzyści płynące dla społeczności osób chorujących psychicznie. Zamawiając u nas obiad, przekąski lub inne usługi współtworzycie nowe miejsca pracy dla os
ób chorujących psychicznie. Są pełne pasji do kreowania dobrego jedzenia i zespołowej pracy. Po różnych kryzysach ponownie wracają na rynek pracy. Chcą zdobyć doświadczenie zawodowe, poprawić swoją sytuację ekonomiczną i społeczną a także mieć poczucie, że są potrzebni. Czym się zajmujemy? Przygotowujemy Wasze ulubione dania. U nas możecie wybrzydzać a my przymykamy na to oko 😉 Codziennie dowozimy do Was pyszne zestawy obiadowe, domowe burgery, przekąski a nawet słodkości. Możecie zamówić nasze dania jednogarnkowe, wytrawne tarty szefa kuchni, imprezowe menu a także elegancie dania obiadowe. Przygotujemy dla Was przyjęcia okolicznościowe i rodzinne, spotkania świąteczne lub biznesowe lunche. Nasze działania cateringowe są bardzo szerokie. W związku z trwającą epidemią obsługa eventów, bankietów i konferencji jest chwilowo niemożliwa ale wierzymy, że niebawem wszystko wróci do normy! Jak wygląda nasza praca? Siły pracowników aktywizowanych zawodowo połączyliśmy z wykwalifikowaną kadrą menedżerską odpowiedzialną za dział przedsiębiorczości, profesjonalnym szefem kuchni, który jest sercem naszej firmy, a także z osobami odpowiedzialnymi za działania marketingowe i PR. Naszym głównym celem nie jest zysk ekonomiczny lecz tworzenie nowych miejsc pracy i zaktywizowanie kolejnych grup pracowników. Obecnie nasza firma liczy 28 osób z czego aż 23 to osoby zagrożone wykluczeniem. Praca zespołowa ma sens! Na co dzień pracujemy zespołowo i wzajemnie się wspieramy. Mateusz, Maciek i Andrzej to szefowie kuchni, którzy specjalnie dla Was tworzą przepisy, przygotowują sezonowe menu i co najważniejsze -> smacznie gotują! Jacek, Grażyna, Monika i Wojtek przygotowują wszystkie produkty potrzebne do gotowania. Obierają, kroją, przenoszą i mieszają. Chwilę później do akcji wkracza Gosia, Aneta i Renata. To nasz sprawdzony zespół, którzy przygotuje każdą zamówioną surówkę. Monika, Maria i Ania to prawdziwe artystki, które tworzą najpiękniejsze przekąski. Małe i duże, na słono i na słodko ale wszystkie dopracowane i estetyczne. Kolejny zespół, który odgrywa ogromną rolę w naszej pracy to kelnerzy, kierowcy i dostawcy. Magda, Sebastian, Marek, Łukasz i Bartek dbają aby zamówienie dotarło na czas i było pięknie podane. Kiedy wszystkie usługi są już zrealizowane do akcji wkraczają Gosia, Szymon, Grażyna, Iwona, Jarek, Anita oraz Justyna. To właśnie oni gwarantują, że wszystko jest błyszczące, czyste i gotowe do użycia. Jednak aby wszyscy wyżej wymienieni pracownicy mieli co robić potrzebny jest jeszcze jeden zespół, który dla odmiany siedzi w biurze. Teresa, Jacek i Ewelina odbierają telefony oraz e-maile, tworzą oferty i rozmawiają z klientami. Gotowe zlecenia zanoszą do kuchni i cały proces zaczyna się od nowa 😉