26/08/2020
Kochani,
jak Wam mijają ostatnie wakacyjne dni?
U nas pracowity weekend przy ślubie Magdy i Konrada :)
Tym razem wspólnie z przyszłymi nowożeńcami wybrałyśmy kojący motyw lasu połączony z błękitem nieba.
Harmonia z naturą, piękne sierpniowe promyki słońca i radość Państwa Młodych to to co tygryski lubią najbardziej 💚
Jak wiecie od niedawna działamy nie tylko jako organizatorki i dekoratorki ślubne - możemy Was już też oficjalnie zaprosić do naszego otoczonego zielenią dworku - Dwór w Odonowie - Śluby, Wesela, Przyjęcia. Jeśli marzyliście o ślubie na świeżym powietrzu - zapraszamy do kontaktu :)