03/10/2025
✍️🤝🏓
Podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego KOZTS, które odbyło się 01.10.2025 r. w Wieliczce dokonano wyboru władz Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego na kadencję 2025-2029.
✅Prezesem po raz drugi z rzędu został wybrany Wojciech Biernat, a skład nowego Zarządu tworzą:
✅
Tomasz Klag, Rafał Zlezarczyk, Aleksandra Garb, Marek Tatarczuch, Katarzyna Galus, Tomasz Janik, Jakub Łaskawiec, Dariusz Nałódka, Damian Głąb, Mateusz Malik.
Delegatami na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PZTS zostali wybrani:
✅
Wojciech Biernat, Tomasz Klag, Rafał Zlezarczyk, Katarzyna Galus, Adam Kieroński, Tomasz Janik, Damian Głąb
🤝Prezes oraz członkowie Zarządu serdecznie dziękują również ustępującemu Zarządowi za dotychczasową pracę na rzecz KOZTS
🤝Zebranie zostało zorganizowane w sali audytoryjnej Kampusu Wielickiego, któremu uprzejmie dziękujemy za profesjonalną współpracę.