13/06/2026
Serdecznie dziękuję za zaproszenie do poprowadzenia warsztatów tworzenia obrazów z chrobotka w Miejski Dom Kultury Ligota . Było mi niezwykle miło dzielić się swoją pasją i kreatywnością z uczestnikami.
Powstałe podczas warsztatów prace były piękne, wyjątkowe i pełne indywidualnego charakteru. Każda z nich zachwycała pomysłowością oraz starannością wykonania. Cieszę się, że mogłam być częścią tego inspirującego spotkania.
Dziękuję za wspaniałą atmosferę, zaangażowanie uczestników oraz możliwość wspólnego tworzenia. Mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie spotkamy się przy kolejnych kreatywnych projektach.