02/12/2024
Kochani!!! Dziękujemy za wszystkie zakupy w naszym sklepiku. Tak jak informowałam jesteśmy już zamknięci 🫣🥹🥹, ale nie mówię jeszcze ostatniego słowa. Zobaczmy co przyniesie ŻYCIE. W Planach mam kiedyś się otworzyć. Jeszcze raz wszystkim DZIĘKUJĘ ❤️