05/04/2026
Drodzy Klienci, drodzy Przyjaciele!
Po przeszło 20 wspaniałych latach prowadzenia kwiaciarni Bel Fiori w Jastrzębiu, nadszedł czas na zmiany.
To nie była łatwa decyzja, ale poczułam, że pewien etap w moim życiu dobiegł końca.
Moje serce od dawna bije mocniej w moim drugim miejscu – Kwiaciarni Kwiaty i Wino w Godowie.
To właśnie tam chcę teraz wkładać całą swoją energię i dalej się dla Was rozwijać. 🌿✨
Bardzo zależało mi na tym, aby Bel Fiori trafiło w dobre, zaufane ręce. Z radością informuję, że od najbliższego wtorku stery przejmuje Natalia, którą doskonale znacie – pracowała w Bel Fiori przez ostatnie 4 lata.
Jestem spokojna, bo wiem, że zostawiam to miejsce osobie z ogromnym talentem i sercem do kwiatów.
Dziękuję Wam za te dwie dekady zaufania, którym obdarzyliście Bel Fiori przez te wszystkie lata.
To był piękny czas tworzenia dla Was i bycia częścią Waszych najważniejszych chwil.
Ja nie mówię „żegnaj”, lecz „do zobaczenia”!
Zapraszam Was serdecznie do Godowa po kwiaty i wina – pamiętajcie, że nasze kompozycje oraz trunki możecie zamówić również z wygodnym dowozem prosto pod Wasze drzwi! 🍷🚚
Z miłością,
Karolina P***k ❤️