14/06/2026
Dziękujemy za kolejny, wspaniale pracowity i satysfakcjonujący tydzień🍰🌸🍦
Jak widzicie na załączonym zdjęciu nie udajemy, że żyjemy wyłącznie na kawie i sałacie🙄Tak się nam trafiło, oczywiście całkiem przypadkiem, że zaliczyłyśmy wizytę w McDonald'sBył to posiłek czysto regeneracyjny 😂
Ale od jutra dieta! Tak, tak, mówiłyśmy już ten tekst wiele razy😜
Pamiętajcie, że na szczęście nasze słodkości są fit i nie tuczą😅
Kto od jutra przechodzi z nami na dietę?