07/01/2026
Drodzy Klienci,
z całego serca dziękuję Wam za wspólne 6 lat.
Za każdą wizytę, rozmowę, uśmiech i zaufanie, którym mnie obdarzyliście.🧡 To dzięki Wam moja Kwiatolandia była nie tylko miejscem pracy, ale przestrzenią pełną emocji, ważnych chwil i pięknych historii.❤️
Każdy bukiet tworzony był z myślą o Was – na radości, wzruszenia, święta i codzienne momenty.
Decyzja o zamknięciu kwiaciarni nie była łatwa.💔 Zmuszają mnie do niej powody zdrowotne, które wymagają ode mnie zatrzymania się i zadbania o siebie.
Odchodzę jednak z ogromną wdzięcznością i ciepłymi wspomnieniami.
Dziękuję, że byliście częścią tej drogi i przez te lata wybieraliście właśnie mnie😘
Życzę Wam dużo dobra, piękna i zdrowia.
Z wyrazami wdzięczności,
Ewa Niebrzydowska 🧡⚘️🧡💐