18/11/2025
Najpiękniejsz czas jaki kochamy. Wszystkie kolory czerwieni ,zieleni i złota .To magiczne Boże Narodzenie ,a my szalejemy z kompozycjami i dekoracjami .Zapraszam 🌲🌲🌲🌲🌲
Kwiaciarnia Garnizon Gdańsk
"Kwiaty są zwierciadłem duszy i piękna. W naszych kryje się pasja..."
Norwida 7/U3
Gdansk
80-280
| Poniedziałek | 09:00 - 19:00 |
| Wtorek | 09:00 - 19:00 |
| Środa | 09:00 - 19:00 |
| Czwartek | 09:00 - 19:00 |
| Piątek | 09:00 - 19:00 |
| Sobota | 09:00 - 16:00 |
| Niedziela | 09:00 - 15:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kwiaciarnia Okno, kwiaty i my umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Kwiaciarnia Okno, kwiaty i my: