14/06/2026
W sobotę uczestniczyliśmy na przepięknym Balu Ósmioklasity który odbył się w sali świetlicy w Raciszynie młodzież bawiła się świetnie w wolnej chwili robili sobie zdjęcia Fotobudką 🎞️📸używając do tego śmiesznych gadżetów🥳🐨. Dziękujemy Radzie Rodzicielskiej i rodzicom za zaproszenie