01/02/2025
Dawno mnie tu nie było, co nie oznacza że nic się nie działo :) Czasu brak na wszystko, nadal kocham robić torty i słodkie stoły i nadal to robię :D kilka realizacji z ostatnich miesięcy, jeśli spodobały się Tobie moje słodkości to polub post, fotę albo najlepiej udostępnij post by i ktoś inny mógł ich spróbować :) Dziękuję za uwagę i uciekam odpocząć :)