01/06/2026
Drogie Dzieci, Drodzy Uczniowie!
Z okazji Dnia Dziecka pragnę, w imieniu własnym oraz wszystkich Nauczycieli i Pracowników naszej szkoły, złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia – dni pełnych radości, uśmiechu, spełnionych marzeń, pięknych przyjaźni i wiary we własne możliwości.
Każde z Was jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Jesteście największym skarbem swoich Rodziców, którzy każdego dnia z miłością obserwują Wasze sukcesy, wspierają Was w trudnościach i cieszą się każdym Waszym krokiem ku dorosłości. Pamiętajcie, że jesteście dla nich bezcennym darem.
Jesteście również sercem naszej szkoły. To dzięki Wam jej korytarze wypełniają się śmiechem, energią, ciekawością świata i życzliwością. Każdego dnia tworzycie społeczność, w której uczymy się wzajemnego szacunku, współpracy i odpowiedzialności. Wasze pomysły, talenty, dobre słowa i codzienne gesty sprawiają, że nasza szkoła jest miejscem wyjątkowym.
Jako Dyrektorka z ogromną dumą i wdzięcznością mogę powiedzieć, że cieszę się każdego dnia, mogąc być Dyrektorką tak cudownych, mądrych, wrażliwych i pełnych pasji młodych ludzi. To dla mnie wielki zaszczyt obserwować, jak rozwijacie swoje talenty, pokonujecie wyzwania i stajecie się coraz wspanialszymi osobami.
Życzę Wam, abyście zawsze wierzyli w siebie, mieli odwagę marzyć i nigdy nie tracili dziecięcej radości, ciekawości świata oraz wrażliwości na drugiego człowieka. Niech każdy dzień przynosi Wam powody do dumy, szczęścia i uśmiechu.
Z najlepszymi życzeniami
Renata Zielińska
wraz z Gronem Pedagogicznym