29/05/2026
🌟🌟🌟🎂🌟🌟🌟
Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność ponownie gościć Uniwersytet Trzeciego Wieku z okazji pięknego jubileuszu 20-lecia.
Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie My mogliśmy stać się tłem dla tego wyjątkowego wydarzenia. Serdecznie gratulujemy tak wspaniałej i okrągłej rocznicy oraz dziękujemy za zaufanie i możliwość uczestniczenia w Waszych spotkaniach.
Wasza witalność, energia i niezwykle pozytywne nastawienie są inspiracją dla innych i pokazują, że pasja do życia nie zna wieku.
Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy kolejnych pięknych lat pełnych aktywności, uśmiechu oraz wspólnych chwil!❤️