31/10/2025
Kaktus. Ja go nazywam meksykańskim 😄 Kwitnie... listkami 🤭
Mam go od lat, wcześniej hodował go mój tato. Łatwo się go rozmnaża i właśnie wczoraj dwie ukorzenione odnóżki trafiły do pewnej Neli. Niech rośnie i kwitnie 🥰