11/04/2026
Dorota Nizioł
Dziękuję Moi Klienci I Znajomi
Ze kolejnym raz pomogliśmy Tym ,co mają mniej.
Dziękuję za zaufanie I wspólna pracę.
Trwając w Oktawie Wielkiej Nocy, z wdzięcznością w
sercu dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam
sprawić, aby czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego
był choć trochę spokojny i radosny dla naszych
podopiecznych.
Dziękujemy Darczyńcom, Dobrodziejom i Przyjaciołom
za produkty do paczek świątecznych i przygotowania
potraw, które znalazły się na stołach na hali Łuczniczka
i ogrzewalni „U Miecia”.
Dziękujemy naszym wiernym przyjaciołom za
przygotowanie części potraw, to dla nas wielka pomoc.
Byli w te Święta z nami i naszymi podopiecznymi:
- Caritas Diecezji Bydgoskiej,
- Restauracja Manekin (plac wolności),
- Restauracja Stodoła,
- Vidok restauracja,
- Restauracja Ugotowany,
- Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Bydgoszczy,
- K-P SOSW nr 1 im. L. Braille’a w Bydgoszczy,
- Kwiaciarnia Estetic - Dorota Nizioł i przyjaciele,
Szczególnie dziękujemy Przedszkolakom z Przedszkole Niepubliczne Jagódka za piękną rzeżuchę na stół dla osób
przebywających w ogrzewalni „U Miecia”.
Oczywiście nie było by tych wspaniałych wydarzeń
gdyby nie ofiarność i wielkie serce Wolontariuszy.
Wszystkim niech błogosławi Jezus Zmartwychwstały.