Kwiaciarnia U Ani Bolesławiec

Kwiaciarnia U Ani Bolesławiec rób to co kochasz a nigdy nie będziesz musiał pracować..

🌸🐣 Wesołych Świąt Wielkanocnych! 🐣🌸Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy naszym wspaniałym Klientom dużo ra...
04/04/2026

🌸🐣 Wesołych Świąt Wielkanocnych! 🐣🌸
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy naszym wspaniałym Klientom dużo radości, spokoju oraz wiosennej energii! 🌷
Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen ciepła, rodzinnych spotkań i pięknych chwil – tak kolorowych jak nasze kwiaty. 💐
Dziękujemy, że jesteście z nami i pozwalacie nam towarzyszyć Wam w ważnych momentach.💛
Radosnych, pachnących wiosną Świąt Wielkiej Nocy!
Życzy Wasza Kwiaciarnia u Ani 🌼

..jak zaczniesz tydzień,tak będziesz kończyć mówili 🤔
19/03/2026

..jak zaczniesz tydzień,tak będziesz kończyć mówili 🤔

Kolejny pracowity dzień.. 🌸 dziękujemy !
08/03/2026

Kolejny pracowity dzień.. 🌸 dziękujemy !

07/03/2026

Kwiaciarnia jutro czynna od 8.00 do 15.00 🌸🌷

rób to co kochasz a nigdy nie będziesz musiał pracować..

Z życia wzięte ….
17/02/2026

Z życia wzięte ….

Ahhh co to był za szlony weekend... Cały ten tydzień cała nasza ekipa działała na granicy sił fizycznych i wytrzymałości.
Setki pięknych wielkich bukietów,ogromne dostawy,cieżkie kartony,wiadra i paletki pełne kwiatów do przygotowania,dziesiątki tysięcy podciętych łodyg,obranych z liści ,okolcowanych i napojonych.setki pojedynczo przystrojonych kwiatów. Mimo ogromnego wyczerpania walentynki uważamy za bardzo udane!
Cieszy fakt że nasi klienci rozumieją skąd bierze się wyższa niż w marketach cena naszych kwiatków oraz że warto wydać na bukiet więcej niż te 50 czy 100zł. Coraz częściej tworzymy bukiety powyżej 300zł naprawdę wypasione,wyjątkowe,ciekawe z kwiatów klasy premium. Tacy klienci nie narzekają. Zawsze zachwyceni efektem zaskoczyć mogli bliskie im osoby. A zdarzy się tak że przyjdzie Pan i weźmie na szybko -prosto z wiadra paczkę chryzantem.🤯 Świeżo przyjechały,nawet nie zdażyłyśmy ich rozciąć z folii i obrać z lisci (jak to zwykle robimy). Całą paczkę-5sztuk zbiorczo. ,,czy coś z nimi robić?Przystrajać?To może chociaż ułożę i zwiąże kokardką?" Nie trzeba! Ok nie ma sprawy.
I po 2 dniach....suprise!

Negatyw! 🤯🤬
Tak z bomby... z nienacka... cios!
Gdyby chociaż Pani oceniająca do nas napisała,z tymi kwiatami przyszła ,gdyby chociaż zadzwoniła i zgłosiła problem byśmy coś zaradziły. Dobrze ze chociaż Pani w opinii załączyła zdjęcie-widać na nim ewidentne błędy po stronie obdarowanej.

1️⃣. Kwiaty zwiędły-widać na zdjęciu iż liście straciły turgor a wręcz obwisły. Nie piją wody! Prawdopodobnie (na 99%) końce łodyg nie zostały podcięte przed włożeniem do wody.To tak samo jakby wcale nie dać im wody!
2️⃣Chryzantemy lubią dużo wody-nalać powinna conajmniej do 3/4 wazonu
3️⃣Defoliacja - czym mniej liści tym lepszej kondycji jest kwiat! Jeśli kwiat więdnie usuwamy liście!
4️⃣Stawiamy kwiaty daleko od źródła ciepła i światła! Nie wiemy jak tam ma Pani ciepło ale wiemy że postawiła je w pobliżu wielkiego balkonowego okna w słoneczny dzień.

Dodatkowe zalecenia możliwe przyczyny takiego stanu:
5. Przenosić kwiaty w mroźny dzień należy tak by nie narazić ich na przechłodzenie. Jeśli na piechotę to szybciutko ,owinięte, przytulone blisko ciała a nawet pod kurtką. Jeśli w samochodzie to nie w bagażniku lecz w nagrzanym aucie (5-20°C) Transportować z dala od nawiewu(najlepiej na tylnej kanapie)
6.Wazon musi być czysty. Zdezynfekowany i bez osadu. By ograniczyć rozwój bakterii i nie rozpoczął się proces gnilny.
7.Woda w wazonie powinna być zimna (nie lodowata!) i wymieniamy ją codziennie. Zawsze podcinając przy tym końcówkę łodyg ok 1-2cm(można na skos)
8. Przechowujemy kwiaty z dala od owoców ponieważ wydzielają etylen-gaz przyspieszający więdnięcie/dojrzewanie kwiatów.
9.Kwiaty (tu chryzantem) lubią zimno min 2° czym zimniej tym dłużej będą cieszyć oczy.
10.Nie stawiać w przejsciach,przeciągu,pod nawiewami. Unikać miejsc gdzie ruch powietrza przyspieszy parowanie wody z roślin.

⚠️Gwarantujemy że te chryzantemy wstaną jeśli teraz (jaknajszybciej) obierze się im liście,naleje do fulla wazonu zimnej wody,skróci o połowę. Dać im kilka godzin i będą jak nowe! -szkoda że Pani nie napisała do nas byśmy mogły szybciutko zareagować ale mamy nadzieję że jeszcze nie jest za późno na ich reanimację.

Te zalecenia pasują do chryzantem i do większośći kwiatów ale pamiętajcie że są gatunki które mają inne wymagania. Jedne są ciepłolubne (storczyk,anturium) a inne uwielbiają chłody ect.

Piszę to po to by uniknąć takich sytuacji.Nie otrzymałyśmy osobiście,telefonicznie czy w wiadomości żadnej uwagi po Walentynkach ze coś nie tak a wręcz przeciwnie. Jeśli coś ktoś by miał prosimy by zgłaszać nam bezposrednio a byśmy mogły zareagować w porę,doradzić,nauczyć je o nie dbać i tym samym podnieść nasze noty. Mimo naszej heroicznej pracy , zadowolenia ponad tysiąca osób wpadnie taka jedna gwiazdka ... taka ocena jest po prostu niesprawiedliwa i jest nam bardzo przykro 😞

Jeśli jednak ktoś chciał nam poprawić nastrój i nagrodzić ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ to w komentarzu wstawiamy linka ;) Obiecujemy że to docenimy ...choćby przy następnych zakupach. 😊😁

Dziękujemy z całego serca za Wasze wsparcie i ogromne zainteresowanie w Walentynki ❤️ To był dla nas udany dzień — ciesz...
15/02/2026

Dziękujemy z całego serca za Wasze wsparcie i ogromne zainteresowanie w Walentynki ❤️ To był dla nas udany dzień — cieszymy się ogromnie, że nasze bukiety trafiły w Wasze serca i przypadły Wam do gustu 💐💕

I żeby w ten dzień każda kobieta była taka uśmiechnięta ❤️
14/02/2026

I żeby w ten dzień każda kobieta była taka uśmiechnięta ❤️

Przypominamy, że zamówienia na Walentynki  będziemy przyjmować do piątku. W sobotę będzie nam ciężko odbierać telefony ❤...
11/02/2026

Przypominamy, że zamówienia na Walentynki będziemy przyjmować do piątku. W sobotę będzie nam ciężko odbierać telefony ❤️

+48 606 708 858
Dowozimy pod wskazany adres 🚕

Kwiaciarnia w sobotę będzie czynna od 8.00 do 18.00

24/12/2025

Niech ten czas odkryje w nas to, co już dawno zapomniane, schowane głęboko w sercu. Oczekiwanie, radość i magię ukrytą w drobiazgach. Niech przyniesie spokój ducha, ciepło, miłość i bliskość osób, które mogą być w tych pięknych chwilach z nami.

Tym, którzy przeżywają stratę, niech przyniesie ukojenie i siłę na dalszą drogę.
Tym, którzy chorują - zdrowie i nadzieję.
Samotnym - anioła, który otuli skrzydłami.
Zmęczonym, zabieganym - odrobinę wytchnienia.
Zagubionym - swoje miejsce na ziemi.

Rozkład jazdy na najbliższe dni :Sobota od 9.00 do 18.00 Niedziela 9.00 do 18.00 Poniedzielek 7.00 do 20.00  ✨Do niedzie...
23/05/2025

Rozkład jazdy na najbliższe dni :
Sobota od 9.00 do 18.00
Niedziela 9.00 do 18.00
Poniedzielek 7.00 do 20.00 ✨

Do niedzieli przyjmujemy zamówienia do odbioru jak i na dowóz 🚨🚕 —> +48 606 708 858 📥
W PONIEDZIAŁEK NIE BĘDZIE NAS POD TELEFONEM.

Adres

Dolne Mlyny 53
Bolesławiec
59-700

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 14:00

Telefon

+48606708858

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kwiaciarnia U Ani Bolesławiec umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kwiaciarnia U Ani Bolesławiec:

Udostępnij

Kategoria