08/06/2026
Mistrzowska chwila, mistrzowska oprawa! 🏆🔥
Na ostatnim meczu zadbaliśmy o wyjątkowy efekt dymny w barwach Podbeskidzia — czerwono-biało-niebieska oprawa podkreśliła emocje, radość i wielkie świętowanie na murawie z okazji wygranej i awansu do 1 ligi w meczu z Sandecją 🤍❤️💙
Gratulacje dla wszystkich piłkarzy, sztabu oraz wszystkich osób, które dołożyły swoją cegiełkę do tego sukcesu. 👏
Tym bardziej cieszy nas ten awans, ponieważ mowa o klubie z naszego miasta — ogromnie się cieszymy, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego momentu. 🙌
Fot. Ignacy Grubka/Lubbie.pl