13/02/2021
Ten rok był bardzo trudny dla wielu z nas. Nie ominął również i mnie. Dlatego z przykrością informuję, że moja Kwiaciarnia będzie zamknięta do odwołania.
Bardzo przepraszam swoich klientów, ale stało się tak niezależnie ode mnie.
Pozdrawiam i do zobaczenia w lepszym czasie.