04/04/2026
2️⃣8️⃣🪄0️⃣3️⃣🪄2️⃣0️⃣2️⃣6️⃣
2️⃣9️⃣🪄0️⃣3️⃣🪄2️⃣0️⃣2️⃣6️⃣
W tych dniach mieliśmy okazję być z naszą fotobudką na spotkaniu Wielkanocnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy, a Wam życzymy z okazji Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia, radości oraz wiosennego optymizmu 🐣🌷
Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen spokoju, nadziei i rodzinnego ciepła.
Dziękujemy, że jesteście z nami! 💛