16/01/2026
Jako że my ze wsi to taki post będzie :
Jak jest ciepło to tu siedzo, a jak pić się chce tu pijo to i kwiaty co na zdjęciu są to wąchajo, a jak na czas płaco to od gór je wąchajo.
I żeby poprawnie politycznie było to to osoby robio różne.
Ostanie wolne terminy jakby kto chciał posiedzieć czy co wypić, czy te kwiaty powąchać. Jakby osoba jaka się znalazła to niech się pospieszy - bo nie posiedzi.
Tel. 575 912 269
[email protected]