14/04/2026
Nowy sprzęt na pokładzie! 🔊🔥
Dziękujemy Konsbud Audio za sprawną realizację – właśnie odebraliśmy nasz nowy system d&b audiotechnik, który zasila nasze kolejne produkcje 💪
Stawiamy na jakość i niezawodność, dlatego konsekwentnie rozwijamy nasze zaplecze sprzętowe, aby zapewnić jeszcze lepsze brzmienie na realizowanych przez nas wydarzeniach 🎶
Czas przetestować go w akcji – do zobaczenia na koncertach!
Wojciech Bućwiński - właściciel INEX Organizacja oraz obsługa imprez rozrywkowych odebrał dziś od nas system d&b audiotechnik! 🤩 A tym samym firma INEX powiększyła swój arsenał o👇
🔈 12 x V8
🔈 4 x V12
🔈 4 x SL-GSUB
🔈 2 x D90
🔈 2 x D40
Dziękujemy za zaufanie, życzymy super brzmienia, udanych sezonów, wielu klientów i dużej satysfakcji z pracy na d&b audiotechnik! 🙂