06/03/2023
W ten weekend uczestniczyliśmy w targach ślubnych, które odbywały się w Atmosfera Żuromin.
Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za to, że nasza fotobudka cieszyła się tak dużym zainteresowaniem.
Mam nadzieję, że spotkamy się za rok !
Chcielibyśmy przypomnieć, że posiadamy jeszcze kilka wolnych terminów na ten rok. Zapraszamy do kontaktu !
Do zobaczenia !