Nowy Alf Bistro to prężnie działająca firma, której pracownicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku obsługi gastronomicznej szkół i innych placówek zbiorowego żywienia, w tym osób chorych. Nasze posiłki są przygotowywane zawsze w dniu spożycia, zawsze ze świeżych produktów, nie używamy ulepszaczy czy przyspieszaczy, gotujemy tylko na przepełnionych smakiem naturalnych wywarach z
mięs i warzyw. Każdy nasz jadłospis jest skrupulatnie przygotowywany zgodnie z obowiązującymi normami żywieniowymi, dokładamy wszelkich starań w celu jego urozmaicenia. Oferujemy zdrowe, urozmaicone, smaczne jedzenie. Posiłki nasze dostarczane do szkół i innych instytucji są zawsze gorące, przewożone w profesjonalnych termosach, które utrzymują pożądaną temperaturę do 4 godzin. Obecnie wśród naszych największych odbiorców są:
- Katolicka Szkoła Podstawowa im.Błogosławionych Dzieci z Fatimy
- Katolickie Gimnazjum im.Świętej Faustyny Kowalskiej
- Katolickie Liceum Ogólnokształcące