11/06/2026
Przypominamy, że oficjalne Zakończenie Sezonu koszykarskiego w woj. łódzkim odbędzie się w sobotę 20 czerwca br. w hali SMS - LO im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim. Początek uroczystości o godz. 10,15. W programie:
🏀 nagrodzenie medalami i pucharami najlepszych drużyn w kategoriach młodzieżowych tj. U13, U14, U15, U17 i U19,
🏀 nagrodzenie najlepszych piątek sezonu w kategoriach dziecięcych U11 i U12,
🏀 nagrodzenie najlepszych strzelców w kategoriach młodzieżowych tj. U13, U14, U15, U17 i U19,
🏀 juniorski Mecz Gwiazd, Północ-Południe,
🏀 mecz Sędziowie-Trenerzy,
🏀 nagrodzenie zwycięskich zespołów pamiątkowymi proporcami, w każdej kategorii tj. U11, U12, U13, U14, U15, U17 i U19.
☝Wyniki głosowania, kto zagra w meczu ALL Star już jutro (12.06).
Wstęp wolny! ZAPRASZAMY...