24/01/2020
Wypożyczalnia strojów, działa, ale nie jest to kluczowe działanie firmy Art Akcja. Firmę można zobaczyć na fb, po tej nazwie, zajmujemy się eventami, warsztatami plastycznymi i różnego rodzaju animacjami. Stroje sami używamy do pracy, stąd mamy ich blisko 600, dziecięcych ok 400, 200 dla dorosłych. Firma jest zarejestrowana na ul.Rajskiej, ale nie ma tu typowej wypożyczalnii, lecz można dzwonić i pytać czy dany strój posiadamy, a następnie wypożyczyć po uprzednim umowiniu. Kiedyś mobilne jeździliśmy po przedszkolach, ale w dobie niskiej jakości strojów w marketach, pepco itp. cena wypożyczenia strojów np.dla dziecka zrownala się z kupnem nowego, stąd poprostu nie jest to nasze kluczowe zajęcie w karnawale. Koszt wypożyczenia strojów dziecięcego 25-35zl,w zależności od skomplikowania późniejszego prania. Strój dorosły 40-150zl w zależności czy jego pranie odbywa się w pralni. Kaucja 50zl przy każdym wypożyczeniu, oddawana, gdy strój niezniszczony wraca do nas. Pozdrawiam Art Akcja 🥳😊🤩 p.s. Gdy nie odbieramy telefonu, oddzwaniamy, zapewne animujemy. p.s.2 gdy chcesz zapytać o trudno dostępny, rzadki strój u nas możesz go trafić p.s.3 jeśli chcesz nam truc, umówisz się, my część dnia dopasowujemy do Ciebie, a nie pojawiasz się ba perfidnie nieodbierasz telefonu, to zastanów się czy na pewno potrzebujesz ten strój od nas (20% takich przypadków na 100% ;]