19/11/2025
KOCHANI !!! Tęsknimy za Wami i za pierogami niemiłosiernie. Wiele miesięcy szukaliśmy nowego miejsca ale niestety fajnej kuchni brak. Nie mamy nowego, odpowiedniego lokum, dlatego w tym roku nie lepimy pierogów. Nie mówimy jednak ŻEGNAJCIE a jedynie DO ZOBACZENIA. Wciąż jest nadzieja, że uda się powrócić. Życzymy Wam wszystkiego dobrego, do zobaczenia, cześć 😘.