26/01/2026
Šis gads man nes sev līdzi pārmaiņas. Pārmaiņas manā dzīvē, ikdienā un sajūtās. Un līdz ar tām ir pienācis laiks ar prieku atvadīties no telpām “Mazā Lapsa”.
Mans laiks tur ir bijis piepildīts līdz malām. Mani bērni tur ir izauguši — drīz arī mans jaunākais dosies pirmajā klasē. Es vēl spilgti atceros, kā taisījām remontu, kad viņš vēl bija man puncī. Šajās telpās ir piedzīvots tik daudz — smiekli, svētki, satraukums, radošums, un jā, arī izaicinājumi. Bet pāri visam — milzīgs prieks.
“Lapsā” vienmēr ir ienākuši paši labākie cilvēki. Jūsu sirsnība, labie vārdi un atgriezeniskā saite ir bijusi mans lielākais dzinulis. Es ticu, ka “Mazajā Lapsā” ir dzīvojusi īpaša aura — tā, ko radīju ar mīlestību, rūpēm un vēlmi piedāvāt kaut ko mazliet citādāku. Man vienmēr ir bijusi svarīga estētika, tīrība un skaistums, bet pats galvenais — ATTIEKSME. Attieksme, ka katrs ir gaidīts. Ka katrs ir īpašs.
Paldies jums par šo brīnišķīgo laiku. Par svētkiem, ko kopā radījām. Par sajūtām, ko nesīšu līdzi ar smaidu.💛
Un tomēr — varbūt šim stāstam vēl nav beigas. Varbūt kāds sajūt aicinājumu turpināt “Lapsas” ceļu un iedvest telpām jaunu elpu. Esmu atvērta sarunām un iespējams, ka šī svētku telpa drīz atradīs jaunu saimnieku.
Ar prieku par piedzīvoto un prieku par to, kas vēl priekšā,
Mārīte😊