05/05/2026
Iepazīsimies? 🙃
Te daļa no koncertzāles administrācijas kolēģiem ar skaņdarbu izvēli LR3 raidījumam "Domingo".
🏛️ MŪZIKU IZVĒLAS KONCERTZĀLES “CĒSIS” KOMANDA
🎧 https://ej.uz/domingo_koncertzale_cesis
✨ 3. maija koncertam “Domingo” mūziku izvēlas Koncertzāle "Cēsis"/Cēsis Concert Hall komanda.
🌟 Mākslinieciskā vadītāja Inese Zagorska
🌟 Kino producente Anete Goldmane
🌟 Projektu vadītāja Alise Žagare
🌟 Projektu vadītājs Fēlikss Siliņš
🌟 Mārketinga un komunikācijas vadītājs Aleksandrs Abramovs
🌟 Tehniskā nodrošinājuma un skatuves darbu vadītājs Dmitrijs Gormaļovs
🌟Tehniskās daļas vadītājs Māris Zvīnis
Raidījumā skan:
The Rollingstones - „Emotional Rescue”
Nick Cave and The Bad Seeds – „Bright Horses”
Hans Zimmer - „Stay” no kinofilmas „Interstellar”
Walter Donaldson -„Makin` Woopee” / Louis Armstrong, Oscar Peterson
Thomas Lauderdale – „La Soledad” / Pink Martini
Federico Albanese/ Ghostpoet – „Feel Again”
Jānis Lūsēns – „Trankquil” no cikla „Mūzika nebijušām kinofilmām” / Ilona Meija,
Ivars Bezprozvanovs, Dzintra Erliha
Osvaldo Golijov – „Azul” IV daļa / Jo Jo Ma, Čikāgas simfoniskais orķestris,
Gustavo Dudamels
Dobrinka Tabakova - „Together Remember to Dance” III daļa / Lucas and Arthur
Jussen, „Amsterdam Sinfonietta"
🎤Vēlmes uzklausīja un ierakstus sarindoja Inga Žilinska.
📷 Augšējā rindā (no kreisās) Inese Zagorska, Fēlikss Siliņš, Anete Goldmane, apakšējā rinda – Alise Žagare, Aleksandrs Abramovs, Māris Zvīnis, Dmitrijs Gormaļovs.