03/05/2026
Motinos dienos proga gegužės 2 d. Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras surengė ypatingą koncertą Tauragės Kultūros Centras, dovanojęs klausytojams jaukų ir emocijų kupiną muzikinį vakarą.📯🎶
Programoje skambėjo lietuviškojo roko pradininkų „Kertukai“, „Gėlių vaikai“, „Aitvarai“, „Gintarėliai“, „Antanėliai“, „Bitės“, „Eglutės“ kūriniai: meilės baladės, jaunatviški ritmai ir įsimintinos melodijos. Jas kartu su orkestru subtiliai ir meistriškai atliko populiari dainų kūrėja, kompozitorė ir atlikėja Raminta Naujanytė Bjelle.🎤
Orkestrui dirigavo Jievaras Jasinskis, kuris parengė šios programos aranžuotes, suteikdamas kūriniams išskirtinį skambesį ir naujas spalvas.✨
Dalinamės renginio akimirkomis, kurias užfiksavo Juozas Petkevičius.📸