04/05/2026
Visų pirma, pavėluoti sveikinimai visoms Mamytėms su tokia gražia diena! Kuo daugiau meilės jums!🩷
O dabar… išliesiu savo jausmus po darbingos Motinos dienos 🤭
Kai prieš 5 metus kūriau krautuvėlę, net pasvajot negalėjau apie tokius žmonių ir užsakymų kiekius. Neįtiketina! Esu nepaprastai dėkinga, kad ateinate pas mane, užsakote gėles. Šiais metais buvo užsakyta labai daug puokščių ir tik priėmus beveik visus užsakymus (šeštadienį ir sekmadienį jau nebepriimiau), supratau, kad man šakės! 🫨
Per mažai rankų, per mažai laiko. Tad buvo 2 bemiegės darbingos naktys. Sekmadienį jau nebesupratau, kaip jaučiuosi 🤭😵💫
Gėlių buvo tikrai daug, vis jas pildžiausi.. Bet savaitgalis buvo ilgas, šeštadienį daug kas užsipirko iš anksčiau, tai sekmadieniniams pirkėjams jau nebelabai kas liko. Laisvų puokščių paruošti nebespėjau. Teko vos ne peštis dėl paskutinių rožių.. Labai dėl to atsiprašau. 🥹🩷 Tikrai sunku numatyti gėlių kiekius, juo labiau, kad aš jas perku, negaunu dykai, o Motinos dienos gėlės brangesnės, negaliu be proto daug prisivežti ir po to viena jomis grožėtis. 🤭
Užtat ir barti gavau: oi kaip vyras rėkė su visais pyp pyp, kad valandą stovėjo eilėje lauke (nors tikrai ne tiek…) ir papuolęs vidun negavo gėlių. Suprantu ir jo pyktį. Bet prašau ir supratingumo. 🫶
Daug turiu laiko apmąstyti, ką darysiu kitaip kitais metais.
Dar kartą labai labai ačiū jums ir iki kitų kartų! 💐