04/05/2026
Dėkingos esame Jums, mielieji klientai, draugai ir nepažįstamieji, kurie radot laiko ir noro, o gal buvot priversti pirkti pas mus vakar gėles.
Tai buvo beprotiškiausia prekybinė diena.
Ačiū labai už pagalbą visiems, kas prisidėjote nors ir truputuką.
Pailsėjus vėl pratęsime šią nuostabią kelionę gėlių pasaulyje.
Mylim tai ką darom tik Jūsų dėka🥰🥰🥰