15/04/2026
Drágáim!
Csak most lettem figyelmes arra, hogy a szakmai oldalamra nem posztoltam idén!
Ez nem azt jelenti, hogy nem zajlik körülöttem az élet, a rendezvények…de azért volt pár hónap szándékos pihenés is!
Megújult erővel vágok neki az idei esküvői és rendezvény szezonnak! 2026-ban is rengeteg helyen fogunk találkozni, koccintani, bulizni!
A tőlem megszokott maximális lendülettel és színvonallal, precizitással, alázattal állok a közönség szolgálatában : 31 éve töretlenül ✅❤️ és vagyok végig 🤣
Idén sem alszom sokat - de a tánctér izzani fog ❤️
Go 2026 spring/summer!