28/06/2019
2019 június 19-én, korábban nem tapasztalt természeti csapás érte településünket. Egy nap két alkalommal is érte villám-árvíz okozta sárelöntés. Az emberek, az önkormányzat és az állami szervezetek hatékonyan és együttműködve hárították el a kárt és szervezték meg a védekezést. Köszönet jár e mellett a védekezésben résztvevő vállalkozások mindegyikének, különösen az önzetlen segítőkészségért. A munka nem ért még véget, megértésükkel és együttműködéssel, emelt fővel tekinthetünk a jövőbe! Hamarosan részletes tájékoztatást nyújtok.