02/05/2026
Az utolsó tulipánjaink is elvirágoztak. 🌷
Ez volt az első évünk és számomra nagyon sok örömet hozott ez a vállalkozás. 💟 Bár, amikor nagy hassal ültettem őket, még nem tudtam elképzelni, hogy fogok egy 3 hónapos babával tulipánszüretet tartani, de reménykedtem benne, hogy valahogy megoldjuk. Szerencsére a férjem, anyósom és a gyerekek is támogattak, így sikerült a virágzás minden percét maximálisan kihasználni. 🪷
Sok mindent megtanultam a tulipántermesztésről (pl. hogy hiába teszek vakondhálót a hagymák alá, ha a pocok eszi meg őket 🫠) és sok embernek sikerült örömet szerezni a virágainkkal. Volt, aki születésnapra kapta és olyan is, akinek ballagási csokor készült belőle. 🧑🎓
Jövőre is folytatjuk: új fajtákkal és színekkel készülünk a 2027-es tavaszra. Reméljük, hogy azok is visszalátogatnak hozzánk, akik idén eljöttek a kertünkbe és azok is, akik az éven lemaradtak.
🧅Ha lesz rá igény, az ősszel tartunk egy tulipánhagyma-vásárt, hogy otthon is elültethessétek és megcsodálhassátok azokat a fajtákat, amiket az éven nálunk szedhettetek.
Magas minőségű holland tulipánhagymákat használtunk, ezért is lettek ilyen különlegesen szépek a viragaink és ezért bízom benne, hogy a ti kertetekben is jól mutatnak majd! 🧅
Hálásan köszönöm mindenkinek, aki az éven ellátogatott a kertünkbe. 🤗 Miattatok éreztem úgy, hogy volt értelme a munkánknak. ☺️
Jövőre találkozunk! 🥰