10/06/2026
Kedves vendégeim 😊
Június 12.-13.-i és a 19.-20.-i hétvégén a Bisztró ZÁRVA lesz ,rendezvények miatt.
Megértéseteket köszönöm🥰
De a Fagyizó NYITVA lesz,
Gabi vár benneteket 🍦🍰
Bérelhető családi és baráti rendezvényekre
Deák Ferenc Utca 80 A
Tiszaalpár
6066
| Csütörtök | 14:00 - 22:00 |
| Péntek | 14:00 - 22:00 |
| Szombat | 14:00 - 22:00 |
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Tisza-Holtág Bisztró és Rendezvényház új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.