07/02/2025
Edina és Ádám visszaemlékezése, köszönő sorai azt gondolom, a legjobb cégér számomra :
"Ildikóval korábban néhány alkalommal találkoztunk már, tudtuk, hogy szertartásvezetőként dolgozik, így mikor a saját esküvőnket kezdtük el szervezni, egyből rá gondoltunk. Szoros volt a határidő, ráadásul pénteki napon tartottuk a ceremóniát, de ez sem jelentett akadályt.
Megbeszéltünk egy személyes találkozót, ami egy kötetlen és laza beszélgetés volt, rólunk, a kapcsolatunkról, a családi viszonyainkról. Ildikó kérdezett, mi válaszoltunk, meséltünk, ő pedig jegyzetelt.
Az esküvő előtti napokban egyeztettünk még a technikai részletekről, illetve Ildikó külön a ceremóniamesterünkkel is beszélt.
A nagy napon végig esős idő volt. Mikor a sminkszobában ültem, akkor érkezett Ildikó, és mondta, hogy mire kezdünk, már nem fog esni. Így is lett, és szabadtéren tudtuk megtartani a szertartást.
Ildikó beszéde a ceremónia során egyszer könnyeket csaltak a vendégek szemébe, másszor nagy mosolyra húzta mindenki a száját. Ahogy mi is lélegzetvisszafogva és meghatódva hallgattuk a rólunk szóló, ugyanakkor az esküvőhöz kapcsolódó idézetekkel átszőtt, Ildikó által gyönyörű mondatokba foglalt szöveget. Külön köszönet illeti Ildikót, hogy a koktél keverés résznél is felkészülve, röviden bemutatta a vendégek számára, mi készül és milyen jelentéstartalommal bír.
Egy szó, mint száz, ha profi, felkészült, alapos és természetesen nagyon kedves szertartásvezetőt kerestek, akkor keressétek Ildikót bizalommal!! "