11/06/2026
Ezt az üzenetet június 9-én, kedden kaptam, vagyis az inkaliliomos szellőrózsás csokor pontosan egy hetes volt, és így pompázott még 🥰🥰🥰😍🌸💕
Nagyon jó érzés ilyen visszajelzéseket kapni, mert ez azt jelenti, hogy mégiscsak megéri a sok-sok ráfordított idő és munka, hogy van értelme a hajnali keléseknek, a virágpiaci fáradalmaknak és a megfelelő partnerekkel való munkának, hogy minél frissebb és minél jobb minőségű virágokkal dolgozhassunk, és annak, hogy gondosan kezeljük a virágainkat, hogy virághűtőben tartjuk őket, mert mindez meghálálja magát!
Hálásan köszönöm ezúton is a visszajelzést! 🥰🥰🥰🫶