Ceremóniamester a XXI.sz.-i vőfély

Ceremóniamester a XXI.sz.-i vőfély Ceremóniamesterként legfontosabb feladatomnak azt tartom, hogy levegyek minden terhet a vállatokról!

"Köszönjük, hogy velünk voltál a nagy napon, és hogy ennyit segítettél a szervezésben és a helyszínen is. Minden gördülé...
19/03/2026

"Köszönjük, hogy velünk voltál a nagy napon, és hogy ennyit segítettél a szervezésben és a helyszínen is. Minden gördülékenyen ment, és a vendégek is jól érezték magukat veled. Köszönjük a munkád! 😊 Reni&Ádám"

Köszi, hogy Veletek tarthattam az úton a Nagy Napig! :-)

Külön köszönet Kedves Katának a fotóért!

"Szeretnénk nagyon megköszönni Sanyinak mindazt, amiben segített a mi nagy napunkon! Nélküle nem lett volna minden olyan...
02/03/2026

"Szeretnénk nagyon megköszönni Sanyinak mindazt, amiben segített a mi nagy napunkon! Nélküle nem lett volna minden olyan rendezett és szép, mint amilyen lett, ezért nagyon nagyon hálásak vagyunk neki. Köszönjük, hogy a humorával és lazaságával minden vendégünknek szebbé t***e az estéjét!
Köszönünk mindent: Klára és Dávid 🥰 "

Köszönöm Nektek, és kívánom, hogy közös életetekben Szüleitek jó példája legyen vezérlő csillagotok az elkövetkező nyolc évtizedben! Pusszantás ;-)
Lagzitok - Baráti körben - méltó befejezése volt november 29.-én a 2025-ös szezonomnak! :-)

Külön köszönet Pesti Dórának a fotókért! :-)

"Szeretnénk hatalmas köszönetet mondani azért, hogy velünk voltál a nagy napunkon, és ennyire fantasztikusan vezetted az...
13/12/2025

"Szeretnénk hatalmas köszönetet mondani azért, hogy velünk voltál a nagy napunkon, és ennyire fantasztikusan vezetted az esküvőnket! Már az első pillanattól kezdve éreztük, hogy jó kezekben vagyunk - a lazaságod, a humorod és a profizmusod rengeteget adott az egész nap hangulatához.
Nagyon jól kezelted a váratlan helyzeteket is, minden annyira gördülékenyen ment, hogy csak élvezni tudtuk a pillanatokat. Ráadásul nem csak mi voltunk odáig érted, hanem a vendégeink is folyamatosan dicsértek, hogy milyen szuper választás voltál ceremóniamesternek❤️
Volt nevetés, meghatottság, és egy csomó olyan pillanat, amit sosem fogunk elfelejteni - köszönjük, hogy ebben ilyen fontos szereped volt!
Biztosan ajánlani fogunk Téged mindenkinek, mert tényleg szívvel-lélekkel végzed ezt a munkát!✨ Gréti & Isti"

Üdítően aranyos Párjaimként, külön köszönet, hogy Veletek tarthattam ezen az úton, bónuszként pedig számomra inspiráló volt, hogy még a Tamka és Bazsi is jelen voltak! :-)

"Kedves Sanyi! 🤗 Megérkeztek az esküvői fotóink, így újra átéltük, mennyire gördülékenyen és jó hangulatban telt a napun...
09/12/2025

"Kedves Sanyi! 🤗 Megérkeztek az esküvői fotóink, így újra átéltük, mennyire gördülékenyen és jó hangulatban telt a napunk. Ebben hatalmas szereped volt! ☺️
Köszönjük, hogy mindenre figyeltél, időben irányítottad az eseményeket, és közben végig mosolyt csaltál mindenki arcára. 🤗
Nagyon hálásak vagyunk, hogy te kísérted végig a napunkat, mindenkitől pozitív visszajelzést kaptunk! Judit és Zsolt"

Hálás vagyok a kedvességetekért és számomra mindig ad egy plussz töltést, amikor "fatornyos szülő falumban", Törökszentmiklóson történik mindez! Pusszantás Nektek! :-)

Külön köszönet Jakkel Rudinak a fotókért! :-)

"A férjem vendégként már részt vett egy olyan esküvőn, ahol Sanyi volt a Ceremóniamester. Amikor az esküvőnket kezdtük s...
04/12/2025

"A férjem vendégként már részt vett egy olyan esküvőn, ahol Sanyi volt a Ceremóniamester. Amikor az esküvőnket kezdtük szervezni, javasolta, hogy beszéljünk Sanyival, hogy számomra is szimpatikus-e.
Az első egyeztetés online zajlott, amikor is nagyon hamar eldőlt, hogy megvan a kölcsönös szimpátia, és csak mosolyogtam az akkor még vőlegényemre, hogy ez egy szuper választásnak tűnik.
Ezt követte egy személyes találkozó, ahol csak megerősített minket afelől, hogy jól döntöttünk.
Köszönjük hogy a Nagy Napon levetted a vállunkról a terhet és nekünk csak annyi volt a dolgunk, hogy élvezzük minden pillanatát. Jó volt látni, hogy barátságosan, de határozottan kezelted a násznép minden tagját, odafigyeltél a többi szolgáltatóra is, akikkel már korábban felvetted a kapcsolatot.
Minden köszönünk 🥰Timi&Balázs"

Nagyon szépen köszönöm kedves szavaitokat, minden kollégának olyan Párt kívánok, mint amilyen Ti voltatok, vagytok! :-) Hatalmas ölelés és 100 év boldogságot! Pusszantás! :-)

"Kedves Sanyi!Nagyon örülünk, hogy Téged választottunk ceremóniamesternek! Egy percig sem kellett aggódnunk, mert az esk...
03/12/2025

"Kedves Sanyi!
Nagyon örülünk, hogy Téged választottunk ceremóniamesternek!
Egy percig sem kellett aggódnunk, mert az esküvőnk és a násznép is a legjobb kezekben volt. Köszönjük, hogy ennyire profin, mégis közvetlenül és jó hangulatban vezényelted le a napunkat! 🥰
U.i: A lányokkal egyszer mindenképpen megnéznénk majd a malacokat élőben is! Dorka és Andor"

Köszönöm a végetelen kedvességeteket és a bizalmat, hogy Veletek tarthattam ezen az úton és toltátok az autómat hajnalban! :-) :-)......és a Harmónia Tanya kapuja mindig nyitva előttetek (is)!

"Sanyit a kastélyban ajánlották nekünk, ahol az esküvőnket tartottuk, később kiderült a választott szolgáltatóink és még...
03/11/2025

"Sanyit a kastélyban ajánlották nekünk, ahol az esküvőnket tartottuk, később kiderült a választott szolgáltatóink és még pár ismerősünk is ismeri, mindenki Őt ajánlotta 😊 A személyes találkozón mi is biztosak voltunk benne, hogy Sanyi kell nekünk Ceremóniamesternek 😊 Szimpatikus volt, precíz, éreztük jó kezekben leszünk és ez így is volt. A nagy napon, ahol kellett, beavatkozott és irányította a násznépet, ha szükség volt rá, jó ötletei voltak. Köszönjük szépen még egyszer, hogy velünk voltál az esküvőnkön és részese voltál, hogy számunkra felejthetetlen legyen 🥰 Természetesen mi is csak ajánlani tudjuk Sanyit! 😊😘 Csilla és Tibi"

Együtt nem hagytuk, hogy más legyen, mint felejthetetlen a Nagy Nap.....köszönöm a bizalmatokat és, hogy részese lehettem! Pusszantás! :-)

Brazil-Magyar Párom Svájcból.....egy igazán ritka és különleges felkérés, amit nagy örömmel vállaltam, hiszen nem csak c...
29/10/2025

Brazil-Magyar Párom Svájcból.....egy igazán ritka és különleges felkérés, amit nagy örömmel vállaltam, hiszen nem csak ceremónimesterként hanem szertartásvezetőként is működtem....köszönöm a nemzetközi együttműködést :-) Poljanának és Attilának

"Sanyival néhány évvel ezelőtt dolgoztunk együtt egy esküvőn és már akkor eldöntöttem, hogyha egyszer házasságra adnám a...
14/10/2025

"Sanyival néhány évvel ezelőtt dolgoztunk együtt egy esküvőn és már akkor eldöntöttem, hogyha egyszer házasságra adnám a fejem őt szeretném ceremóniamesteremnek! Nos ez így is lett!😀
Szuper volt a nagynap, örültünk, hogy egy megbízható személyre bíztuk rá magunkat, hiszen az esküvő napján óriási volt a felfordulás!🫣
Viszont Sanyira mindig számíthattunk, figyelt az apró részletekre és a násznép összes tagjára is!
Köszönjük, hogy meghitté, de ugyanakkor humorossá varázsoltad életünk legszebb napját!🥰Dorina és Bence"

Ti Veletek már egy csodás Családként lehettem, ölelés mindhármótoknak és köszönöm a bizalmatokat! :-)

Külön kszönet Kummer-Gál Katának és Kovács Károlynak a fotókért! :-)

"Sanyival 5 évvel ezelőtt találkoztunk a nővérem esküvőjén. Nem sok mindenben volt határozott elképzelésünk az esküvő ka...
12/10/2025

"Sanyival 5 évvel ezelőtt találkoztunk a nővérem esküvőjén. Nem sok mindenben volt határozott elképzelésünk az esküvő kapcsán de abban igen, hogy ha egyszer egybekelünk szeretnénk, ha Ő kísérné végig a nagy napunkat. Ez így is lett. És ma sem döntenénk másképp.❤️ Már az első egyeztetések alkalmával is érezhető volt az a bizalom, nyugalom és szimpátia ami miatt úgy éreztük nagyon jó kezekben vagyunk. Az esküvőnk napjára Sanyi személyében nem csak egy fantasztikus ceremóniamestert kaptunk, hanem egy barátot, a mi a jobb kezünket és persze egy hatalmas támaszt. Hihetetlen nagy szakértelemmel, és persze humorral vitte végig a napunkat amiért nem lehetünk elég hálásak. Rengeteg ötletet kaptunk tőle és bármilyen kérdésünk volt vagy elakadtunk az esküvőszervezés során egyből a segítségünkre volt. Az esküvőnk napján minden a megbeszéltek szerint történt de tudjuk azt, ha ez nem így lett volna akkor sem kell kétségbe esnünk mert “Sanyi úgyis ott lesz”. Mindenesetre, ha egy közvetlen, humoros, pontos, laza, figyelmes ceremóniamestert kerestek akkor megvan a Ti emberetek.😊
Végtére is, hihetetlenül hálásak vagyunk neked és bármikor bárkinek szívből fogunk ajánlani mert az egyik legjobb döntésünk voltál.😊🥹 Dorka és Benji"

Köszönöm a lehetőségét, hogy a közös utatok egy részén Veletek tarthattam, vigyázzatok a szerelmetekre és sok évtizednyi Boldogságot Nektek! :-) Pusszantás

"Kedves Sanyi! Pár évvel ezelőtt egy násznép tagjaiként találkoztunk, és annyira jó hangulatot csináltál az asztalnál, h...
02/10/2025

"Kedves Sanyi!
Pár évvel ezelőtt egy násznép tagjaiként találkoztunk, és annyira jó hangulatot csináltál az asztalnál, hogy poenbol feldobtam: neked ezzel kene foglalkoznod. Akkor derült ki a mesterséged😅 és akkor dőlt el, ha egyszer összeházasodunk, biztos Téged szeretnénk CM-nek.
Idén végre ez megvalósult és annyira hálásak vagyunk😍 . Azt sem tudtuk az elején, hogy hogyan kezdjünk neki a szervezésnek, miket kell beszerezni, mi miután fog következni, mire kell figyelni, teljes homály volt nálunk. Nem egyszer a legnagyobb káosz közepén Te maradtál a leghiggadtabb, és végig kézben tartottál mindent! Sok ötletet kaptunk Tőled, és teljes forgatókönyvet!
Tartottad a kapcsolatot a szolgáltatókkal, összefogtal mindent, a nagy napunkon pedig minden simán ment, minden a megbeszéltek szerint történt! ❤️ Volt pár spontán pillanat is, amikor a vendégek azt gondoltak, hogy nyugodtan ücsöröghetnek.. tettél róla, hogy ne így legyen 😅🙏🏼🎉 Nagyon sok humorral fűszerezted meg a napjainkat és az esküvőnket is!
Egy szó, mint száz, végtelenül hálásak vagyunk Neked, és mindig boldogsággal fogunk visszagondolni arra az időszakra, és Rád is!!
Köszönünk mindent ❤️ Mónika és Andris"

Élmény volt minden pillanat Veletek egészen az első megbeszéléstől a hajnali búcsúnkig, köszönöm, hogy részesévé válhattam a Nagy Napotoknak! Hatalmas ölelés és pusszantás!!! :-)

Cím

Raktár U
Szolnok
5000

Nyitvatartási idő

Hétfő 00:00 - 23:59
Kedd 00:00 - 23:59
Szerda 00:00 - 23:59
Csütörtök 00:00 - 23:59
Péntek 00:00 - 23:59
Szombat 00:00 - 23:59
Vasárnap 00:00 - 23:59

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Ceremóniamester a XXI.sz.-i vőfély új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Ceremóniamester a XXI.sz.-i vőfély számára:

Megosztás