02/10/2025
"Kedves Sanyi!
Pár évvel ezelőtt egy násznép tagjaiként találkoztunk, és annyira jó hangulatot csináltál az asztalnál, hogy poenbol feldobtam: neked ezzel kene foglalkoznod. Akkor derült ki a mesterséged😅 és akkor dőlt el, ha egyszer összeházasodunk, biztos Téged szeretnénk CM-nek.
Idén végre ez megvalósult és annyira hálásak vagyunk😍 . Azt sem tudtuk az elején, hogy hogyan kezdjünk neki a szervezésnek, miket kell beszerezni, mi miután fog következni, mire kell figyelni, teljes homály volt nálunk. Nem egyszer a legnagyobb káosz közepén Te maradtál a leghiggadtabb, és végig kézben tartottál mindent! Sok ötletet kaptunk Tőled, és teljes forgatókönyvet!
Tartottad a kapcsolatot a szolgáltatókkal, összefogtal mindent, a nagy napunkon pedig minden simán ment, minden a megbeszéltek szerint történt! ❤️ Volt pár spontán pillanat is, amikor a vendégek azt gondoltak, hogy nyugodtan ücsöröghetnek.. tettél róla, hogy ne így legyen 😅🙏🏼🎉 Nagyon sok humorral fűszerezted meg a napjainkat és az esküvőnket is!
Egy szó, mint száz, végtelenül hálásak vagyunk Neked, és mindig boldogsággal fogunk visszagondolni arra az időszakra, és Rád is!!
Köszönünk mindent ❤️ Mónika és Andris"
Élmény volt minden pillanat Veletek egészen az első megbeszéléstől a hajnali búcsúnkig, köszönöm, hogy részesévé válhattam a Nagy Napotoknak! Hatalmas ölelés és pusszantás!!! :-)